Post

ZOOM AM7 - świetny dźwięk teraz dla androida!

ZOOM AM7 to idealne urządzenie dla Twojego smartfona z systemem Android. To idealny mikrofon do teledysków, videopodcastów, vlogowania itp. AM7 sprawia, że dźwięk w Twoich filmach jest tak doskonały, jak wygląda.

Przyglądałeś się mikrofonowi Zoom iQ6 lub Shure Motiv MV88 do smartfonów, ale iOS nie jest Twoim wyborem? Teraz jest jeden dla Ciebie!

ZOOM AM7 - doskonałe stereo za każdym razem! Kąt odbioru mikrofonu jest regulowany. Użyj 90°, aby odciąć obcy hałas lub 120°, jeśli masz niewielką odległość od źródła dźwięku. Obsługiwany jest również tryb Mid-Side.

Obracane mikrofony pozwalają na optymalne wykorzystanie smartfona. Jeśli zależy Ci tylko na dźwięku, wystarczy obrócić mikrofony w stronę źródła i trzymać telefon jak mikrofon dziennikarski. Albo użyj smartfona jako kamery z mikrofonami w odpowiednim położeniu. Tryb ten działa równie dobrze w trybie selfie.

Aplikacja Zoom Handy Recorder pozwala nagrywać, edytować i udostępniać wideo bezpośrednio ze smartfona. Poręczne kółko regulacji wzmocnienia pozwala na dokonywanie regulacji niemal na ślepo.

ZOOM AM7 wyposażony jest również w gniazdo słuchawkowe do monitorowania podczas nagrywania i odsłuchu gotowego materiału.

Już dostępne.

Wszystkie mikrofony Zoom w naszym katalogu

Wszystkie rejestratory Zoom w naszym katalogu