Post

Anker Soundcore Frames - okulary do słuchawek od Anker

Firma Anker zaprezentowała swoje pierwsze okulary audio. Ten projekt był już widziany przez duże marki, takie jak Bose Frames, i otrzymał całkiem pozytywne recenzje.

Konstrukcja to masywna czarna szekla wykonana z błyszczącego plastiku, w której znajduje się cała elektronika. Do zauszników przymocowane są same soczewki, producent dostarczył 10 różnych wzorów, dostępne będą również soczewki polaryzacyjne i z filtrem światła niebieskiego, a także soczewki dioptryczne.

W każdej zausznicy zainstalowano dwa miniaturowe głośniki, które pozwolą na słuchanie ulubionych utworów w tle, bez rozpraszania się otoczeniem. Rozwiązanie to będzie idealne do uprawiania aktywnych sportów, takich jak bieganie czy jazda na rowerze.

Żywotność baterii słuchawek ma wynosić do 5,5 godziny. Obudowa jest zabezpieczona przed wnikaniem wilgoci zgodnie ze standardem IPX4.

Rozpoczęcie sprzedaży zapowiedziano na listopad. Koszt na oficjalnej stronie wynosi 199,99 dolarów, wymienne obiektywy 49,99 dolarów. Perspektywy dostawy na Ukrainę są określone.