Post

Pierwsze słuchawki TWS firmy Denon

Denon ogłosił premierę swoich pierwszych słuchawek TWS. Biorąc pod uwagę, że pełnowymiarowe modele słuchawek Denona mają ciekawe i rozpoznawalne brzmienie, a niektóre modele praktycznie nie mają konkurentów w swojej klasie (na przykład Denon AH-GC25NC. Przewodowe z redukcją szumów), z niecierpliwością czekamy na nowe produkty.

Denon AH-C630W

Wyposażone w 10-milimetrowe przetworniki dynamiczne. Obsługują kodek audio AAC. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i niewielkiej wadze pozwalają na słuchanie muzyki przez długi czas bez dyskomfortu. Panele dotykowe na obudowie umożliwiają sterowanie połączeniami, odtwarzaczem i asystentami głosowymi.

Inżynierowie Denon dążyli do uzyskania "jasnego i przestrzennego" dźwięku, podobnie jak w urządzeniach Hi-Fi firmy. Twierdzą, że precyzyjne dostrojenie dźwięku zapewnia maksymalne zanurzenie w dźwięku.

Bluetooth 5.0, wodoodporność IPX4, 4,5 godziny pracy na baterii (do 18 godzin z etui), dostępne w kolorze czarnym i białym.

Denon AH-C830NCW

Wyposażony w aktywną redukcję szumów. Charakteryzuje się głębokim basem z doskonałą ekspresją konturów dźwięku i elastycznością basów, a także doskonałym i wysokiej jakości dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości w całym paśmie dzięki owalnemu przetwornikowi 11x10 mm.

Aktywna redukcja szumów jest realizowana za pomocą dwóch mikrofonów ze sprzężeniem zwrotnym i jednego z bezpośrednim sprzężeniem zwrotnym w każdej słuchawce i według zapewnień twórców nie ustępuje mocą pełnowymiarowym słuchawkom. Obsługiwany jest również tryb przezroczystości.

Trzy mikrofony w każdej słuchawce, technologia kształtowania wiązki i technologia usuwania echa poprawiły jakość transmisji mowy podczas rozmowy. Głos jest odbierany i przekazywany wyraźnie nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Kompatybilne z GOOGLE FAST PAIR dla szybkiego parowania i informacji o stanie słuchawek.

4,8 (19) godzin pracy na baterii z aktywną redukcją szumów lub 6 (24) godzin bez ANC. Bluetooth 5.0 z kodekami AAC i SBC. Dwa kolory obudowy.

Daty dostaw mogą ulec zmianie.