Post

Zestawy audio Mackie - optymalne komponenty po obniżonej cenie

Pakiet to zestaw składający się z kilku przedmiotów sprzedawanych jako jedna jednostka. (Wikipedia)

Łatwym i wygodnym sposobem na zakup urządzeń jest zakup wszystkich elementów systemu w pakiecie. A jeśli producent przewidział taki scenariusz i oferuje zoptymalizowany zestaw urządzeń z rabatem, rozwiązanie staje się podwójnie atrakcyjne.

Mackie Bundle's - optymalnie dobrane komponenty od producenta z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie dźwięku. All-in-a-box, cztery gotowe zestawy dla domowych studiów, podcasterów, twórców treści sytuacyjnych i małych koncertów.

MACKIE CREATOR BUNDLEZestaw nagraniowy zawierający monitory studyjne CR3-X, kondensator

USB-mikrofon EM-USB z wbudowanym interfejsem audio, zamknięte słuchawki MC-100, ProTools First, Waveform OEM, zestaw wtyczek do pracy z dźwiękiem, wszystkie niezbędne przełączniki.

Niezbędnik dla wszystkich podcasterów, streamerów i twórców sytuacyjnych. Mikrofon USB dla uczciwego i szczegółowego nagrywania, oprogramowanie do przetwarzania dźwięku w zestawie. Mikrofon z własną regulacją głośności, wzmocnienia i wyciszenia. Monitory do wysokiej jakości miksowania odbieranego materiału, a wszystko to w kompaktowych wymiarach i przy przyzwoitej oszczędności w stosunku do ceny detalicznej komponentów.

MACKIE PERFORMER BUNDLEZestaw do występów na żywo, zawiera: mikser ProFX6v3 z wbudowanym interfejsem USB-audio, dwa dynamiczne mikrofony wokalne EM-89D z uchwytami, słuchawki zamknięte MC-100, dwa kable XLR-XLR, ProTools First, Waveform OEM, zestaw wtyczek do pracy z dźwiękiem.

Doskonały wybór dla wokalistów, singer-songwriterów, fanów karaoke i każdego, kto potrzebuje prostego i funkcjonalnego miksera w komplecie ze świetnymi mikrofonami.

MACKIE PRODUCENT PAKIETZestaw do nagrywania/produkcji, w skład którego wchodzi: mikrofon dynamiczny EM-89D z

uchwyt, EM-91C mikrofon pojemnościowy z uchwytem wibracyjnym, słuchawki zamknięte

MC-100, interfejs audio USB Onyx Producer, 2 kable XLR-XLR, ProTools First, Waveform OEM, zestaw wtyczek audio.

Z tym sprzętem możesz nagrywać wszystko w swoim domowym studio. Mikrofon pojemnościowy jest świetny do nagrywania wokalu lub gitary, mikrofon dynamiczny jest uniwersalnym mikrofonem ręcznym do nagrywania głośnego sygnału, na przykład wzmacniacza gitarowego.

MACKIE STUDIO BUNDLEZestaw do nagrywania/produkcji zawiera: mikrofon dynamiczny EM-89D, mikrofon pojemnościowy EM-91C, monitory studyjne CR3-X, interfejs audio/kontroler monitorowy Big Knob Studio, słuchawki zamknięte MC-100, ProTools First, Waveform OEM, zestaw wtyczek, 2 kable XLR-XLR.

Zestaw z planem na przyszłość. Centralnym punktem zestawu jest Big Knob Studio, kontroler monitorów/2x2 z przedwzmacniaczami Onyx, który pozwala na wybór pomiędzy trzema źródłami dźwięku i dwoma parami monitorów. Inne wspaniałe cechy to zasilanie phantom, dwa niezależnie sterowane wyjścia słuchawkowe, wbudowany mikrofon talk back, funkcje mono, mute i dim oraz pełen zakres gniazd (w tym gniazdo 3,5 mm do podłączenia smartfona i odtwarzacza multimedialnego).

W zestawie znajduje się gniazdo 3,5 mm do podłączenia smartfonów i innych odtwarzaczy multimedialnych). Cena detaliczna komponentów w zestawie jest o prawie 100 dolarów wyższa.

Szczegółowe specyfikacje i opisy można znaleźć na stronach produktów.