Post

Urbanears Boo - dźwięk, styl, ekologiczność

Szwedzka marka Urbanears wprowadziła do sprzedaży nowy produkt - bezdronne słuchawki Boo, wykonane z przetworzonego plastiku.

Urbanears Boo może zrobić wiele, aby poprawić samopoczucie tych, którzy martwią się o zdrowie klimatu naszej planety. Dostępne w dwóch różnych modelach, Boo i Boo Tip składają się w 97% i 91% z plastiku pochodzącego z recyklingu (korali, klimatyzatorów i innych śmieci). Słuchawki są częścią zobowiązania Urbanears do stania się całkowicie neutralnym klimatycznie do 2030 roku.

Urbanears Boo

Słuchawki Boo charakteryzują się lakonicznym i minimalistycznym wzornictwem z otwartym dopasowaniem oraz klasą IPX4 w zakresie ochrony przed potem i wodą (etui IPX3). Żywotność baterii to 30 lat (wraz z etui do ładowania), same słuchawki działają do 4,5 roku. Akumulator ma maksymalną zdolność ładowania 80%, co oznacza, że słuchawki Boo mogą być dłużej używane.

Dotykowe elementy sterujące służą do sterowania ścieżką i połączeniami, a podwieszane mikrofony z filtrem szumów umożliwiają prowadzenie wyraźnych rozmów telefonicznych.

Urbanears Boo Tip

Próżniowe poduszki uszne oferują tę samą funkcjonalność, w tym trzy niestandardowe rozmiary poduszek usznych dla wygodnego dopasowania. Dynamometr 10 mm zapewnia zrównoważoną reprodukcję w całym zakresie częstotliwości.

Dostępne są dwa warianty w dziewięciu kolorach, w tym surowy, off-beatowy wariant bez dodatkowych sztang.

Aby zmniejszyć liczbę mrugnięć, w zestawie nie ma kabla do ładowania. Interfejs ładowania USB-C.