Post

Sony WH-1000XM4 - najlepsze pełnowymiarowe słuchawki z aktywną redukcją szumów!

Po długich miesiącach oczekiwania i plotek na temat tego, co można poprawić w legendarnym Sony WH-1000XM3, nowość otrzymała oficjalną premierę i dokładną datę przybycia na rynek ukraiński.

Sony wzięło pod uwagę życzenia i skargi dotyczące poprzedniego modelu. W efekcie otrzymaliśmy zmodyfikowany pałąk, cieńsze poduszki amortyzujące oraz nowe poduszki nauszne, które zapewniają 10% więcej kontaktu. Podczas gdy muszle są większe, same słuchawki douszne są lżejsze, co jest niewątpliwym plusem.

Nowy materiał obudowy. Materiałem jest teraz miękki w dotyku plastik - przyjemny w dotyku, mniej markotny i mniej podatny na zarysowania. Miedziane wstawki, logo, złącza, mechanizm obrotowy i tag NFC pozostały niezmienione.

Firma Sony nie szczędziła środków, aby udoskonalić swoją technologię ANC. WH-1000xM4 wykorzystuje dwa bezpośrednio sprzężone mikrofony i zastrzeżoną technologię Dual Noise Sensor, która współpracuje z procesorem redukcji szumów HD QN1, aby analizować i filtrować dźwięki otoczenia.

Słuchawki zyskały wsparcie dla funkcji Fast Pairing. Szybkie wykrywanie dostępnych urządzeń Bluetooth w najnowszych smartfonach z systemem Android pozwala na korzystanie ze słuchawek Airpods na poziomie Apple Magic.

Szczególną uwagę zwrócono na jakość połączeń. Wprowadzenie funkcji Precise Voice Pickup poprawiło jakość dźwięku. W poprzedniej generacji zdarzały się skargi na działanie mikrofonów, ale teraz, zgodnie z opiniami, taki problem nie występuje.