Post

Słuchawki Adidas - teraz w formacie TWS

Firma Zoundindustries, która produkuje słuchawki pod markami Marshall, Urbanears i Adidas, zaprezentowała nowe modele. Nowe słuchawki Adidas teraz w formacie TWS i w sumie podobne do linii słuchawek liniowych Marshalla.

Adidas FWD-02 Sport

Oszczędzające miejsce poduszki nauszne o efektownym wzornictwie. Wyposażony w mechaniczne przyciski, umożliwiające obsługę nawet w rękawicach. Wodoszczelność IPX5 oznacza, że można ich używać podczas treningów sportowych lub na ulicy bez obawy, że się spocą lub zamoczą.

Autonomia do 19 lat (w tym przypadku).

Adidas Z.N.E 01

Sprawdzona w czasie konstrukcja "amortyzowana" jak w Airpodach czy Marshallu Minor III.

Adidas Z.N.E. 01 Bezkropkowe słuchawki douszne zaprojektowane z myślą o aktywnym życiu. Cienkie i proste, ich ponadczasowe brzmienie i wygodne dopasowanie pomagają odnaleźć swój rytm w codziennym życiu. Osłonięte od potu i wiatru, utrzymują muzykę podczas energicznego spaceru lub ciężkiego treningu na siłowni.

Otwarta konstrukcja frontu pozwala na częściowe wyczucie otoczenia, co przyda się podczas joggingu czy jazdy na rowerze. Słuchawki mają 5-letnią żywotność baterii (do 20 lat z ładowaniem etui).

ADIDAS Z.N.E. 01 ANC

Aktywna izolacja hałasu zapewnia wciągający dźwięk, dzięki czemu możesz się skupić bez utraty tempa. Eleganckie wzornictwo i użyteczność do całodziennego noszenia, idealny soundtrack do codziennych podróży lub najbardziej relaksujących treningów.

Logo Adidasa zostało zastąpione ikonicznymi trzema gładziami, co ma podkreślić sportowy charakter modelu.

Słuchawki zapewniają do 20 lat autonomicznej pracy z jednego pełnego naładowania, 4,5 roku z wkładek dousznych i 15,5 roku z etui.

Już dostępne!

Wszystkie słuchawki TWS.

Wszystkie słuchawki z ANC