Post

Sennheiser TV Clear Set - pierwsze słuchawki TWS dla telewizji

Nowe słuchawki Sennheiser TV Clear Set łączą wyjątkową jakość transmisji z wygodą, komfortem i eleganckim stylem słuchawek TWS. Złącze TV zapewnia doskonałą jakość dźwięku z minimalnym opóźnieniem w stosunku do każdego odbiornika telewizyjnego. Możesz również podłączyć Sennheiser TV Clear Set do dowolnego smartfona, laptopa lub tabletu jako standardowe słuchawki Bluetooth.

W przypadku dźwięku personalnego, TV Clear oferuje dziewięć profili zrozumiałości. Wysokie częstotliwości są podbite o 20 dB, dla ostrzejszego oświetlenia dialogu w formatach reprodukcji. W połączeniu z nadajnikiem użytkownicy mogą ustawić komfortową głośność niezależnie od telewizora lub innego źródła dźwięku: dzięki temu inni mogą oglądać telewizję jak zawsze i niezależnie regulować głośność.

Sennheiser TV Clear posiadają tryb przenikania dźwięku, który pozwala usłyszeć dźwięki wokół nas - cecha ta jest idealna do oglądania telewizji z rodziną i przyjaciółmi.

Przy masie objętościowej wynoszącej zaledwie 6,9 grama słuchawki wyznaczają nowe standardy komfortu i trwałości. Lakoniczna konstrukcja i szeroki zakres rozmiarów zaczepów zapewnia bezpieczne dopasowanie, a słuchawki pozostają na swoim miejscu zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej.

Autorski dodatek TV Clear pozwala w prosty i intuicyjny sposób ustawić niezbędne parametry do odsłuchu personalnego i zawiera funkcję wyszukiwania słuchawek.

Wszystkie słuchawki do TV