Post

Sennheiser Momentum True Wireless 2 - doskonały dźwięk i nowe funkcje

Od 75 lat firma Sennheiser stawia dźwięk na pierwszym miejscu. Pierwsza generacja Sennheiser Momentum TWS zasłużenie plasuje się w czołówce słuchawek bezprzewodowych pod względem jakości dźwięku.

W zaktualizowanym modelu poprawiono ergonomię i aktywną redukcję hałasu.

Dzięki zaawansowanej technologii audio i innowacjom te nowe słuchawki douszne zapewniają najlepsze możliwe wrażenia słuchowe w każdym miejscu i czasie. Dzięki zaawansowanej ergonomii, która umożliwia całodzienne noszenie, oraz eleganckim elementom sterowania dotykowego, które zapewniają bardziej spersonalizowane wrażenia słuchowe, zostały one starannie zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających słuchaczach i mają na celu ułatwienie im życia poprzez wzbogacenie codziennych doświadczeń słuchowych.

Od klasyki po współczesność - każdy gatunek muzyczny zyskuje na atrakcyjności dzięki 7-milimetrowym przetwornikom dynamicznym nowych słuchawek MOMENTUM True Wireless 2, które zapewniają głębokie basy, naturalne tony średnie i wyraźne, szczegółowe tony wysokie. Ponadto można teraz dostosować wrażenia słuchowe dzięki wbudowanym korektorom i cieszyć się wspaniałą jakością dźwięku na własnych warunkach.

Wbudowany akumulator zapewnia siedem godzin pracy, a po naładowaniu z dołączonego etui - 28 godzin.

Klasa wodoszczelności IPX4 oznacza, że nie musisz się martwić o działanie słuchawek podczas uprawiania sportu lub deszczu.

Z informacji prasowych wynika, że nowość ma być dostępna nie tylko w klasycznej czerni, ale także w stylowym białym kolorze.

Już dostępne!

Odtwórz stronę