Post

Sennheiser IE 900 - audiofilskie słuchawki douszne klasy premium

Precyzyjnie wykonana aluminiowa obudowa IE 900 niezawodnie chroni dynamiczne przetworniki TrueResponse, będące sercem innowacyjnej technologii X3R firmy Sennheiser. Poznaj szczytowe osiągnięcia niemieckiej inżynierii i produkcji audio dzięki słuchawkom, które zapewniają tylko najczystszy i najbardziej naturalny dźwięk.

Precyzja, która przeniesie Cię do sali koncertowej

Sennheiser IE 900 szybko eliminuje wszystko, co mogłoby stanąć pomiędzy tobą a twoimi najcenniejszymi nagraniami. Połączysz się ze swoją muzyką w sposób, na jaki nie pozwalają inne słuchawki. Wyobraź sobie godziny spędzone zanurzone w najdrobniejszych muzycznych szczegółach, możliwe dzięki wyjątkowej pasji Sennheisera do wysokiej jakości dźwięku w Niemczech. Od zoptymalizowanych 7-milimetrowych przetworników i innowacyjnej technologii komory rezonatora X3R po precyzyjną aluminiową obudowę, każdy aspekt IE 900 został zaprojektowany tak, aby zapewnić możliwie najczystszy i najbardziej naturalny dźwięk.

IE 900 - wybaczcie kompromisy

Nagrania wysokiej jakości to dzieła sztuki. Podobnie jak w przypadku cennego obrazu, szkoda byłoby dopuścić do uszkodzenia podczas transportu. IE 900 uwalnia prawdziwy potencjał każdego nagrania. Jeśli to jest arcydzieło, to je usłyszysz. Świetlista, skrząca się góra - bez najmniejszego szmeru. Potężny bas bez tworzenia mulistej średnicy. Niesamowita zdolność do rozwiązywania drobnych szczegółów - wraz z ciepłem i komfortem podczas długich sesji. Wszystkie te cechy są wynikiem inspirującej inżynierii. Weźmy na przykład sprawdzony radiator Sennheiser 7mm. Został on znacznie ulepszony dla IE 900. Albo zupełnie nowy, trójkomorowy system pochłaniający X3R, zaklinowany bezpośrednio w litym aluminiowym rdzeniu, z akustycznym zawirowaniem w dolnej części. Wszystkie te innowacje razem wzięte zapewniają wyjątkowy poziom równowagi i przejrzystości, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał iść na kompromis.

Odtwórz

Idealne połączenie

Audiofile cenią sobie nie tylko doskonały dźwięk, ale również trwałe produkty. I tu właśnie wyróżnia się Sennheiser IE 900. Pozłacane złącza Fidelity + MMCX zapewniają doskonały kontakt. Każdy przewód pasuje do gniazda o szerokości 4,8 mm wpuszczonego pod powierzchnię obudowy, zapewniając odciążenie. Same kable są wzmocnione para-aramidem, aby wytrzymać wiele tysięcy cykli zginania. Ale nie muszą tego robić, jeśli są chronione w dołączonym przypadku. Możliwość podłączenia do praktycznie każdego cyfrowego źródła dźwięku z gniazdem stereo 3,5 mm, w tym wzmacniaczy słuchawkowych, laptopów i interfejsów audio. Każda para IE 900s zawiera również symetryczne kable 2,5 mm i 4,4 mm do bezpośredniego podłączenia do komponentów Hi-Fi z wyjściami zbalansowanymi. Ponieważ gdy szukasz najbardziej naturalnego i wciągającego dźwięku, liczy się każdy szczegół.

Sennheiser IE 900 dostępny już teraz!

Aktualny zakres słuchawek Sennheiser