Post

Samsung Galaxy Buds 2 Pro - fajna nowość w ofercie

Samsung Galaxy Buds 2 Pro to nowa generacja słuchawek TWS wyposażona w zaawansowaną obsługę 24-bitowego dźwięku o wysokiej dyspersji, ulepszoną aktywną redukcję szumów oraz bardziej elegancki design.

W środku słuchawki znajduje się nowy współosiowy przetwornik o podwójnej częstotliwości (basy i wysokie tony), który obiecuje bardziej "bogate" brzmienie niż dotychczas. Logo "Sound by AKG" na środku poduszki usznej wskazuje na przywiązanie marki do jakości dźwięku.

Kluczową cechą jest wsparcie dla 24-bitowego dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Wykorzystuje on nowy Samsung Seamless Codec HiFi do bezproblemowej reprodukcji 24-bitowego dźwięku. Oznacza to, że jeśli odtwarzasz 24-bitowy utwór ze swojego ulubionego serwisu streamingowego, będzie on odtwarzany bez wpływu na jego jakość bez downsamplingu przez nowe Buds 2 Pro. Funkcja ta jest jednak dostępna tylko wtedy, gdy nowe słuchawki zostaną podłączone do określonych urządzeń Samsung Galaxy, które mają zainstalowaną najnowszą wersję OneUI 4.0 lub wyższą.

Przestronny dźwięk i dynamiczne pozycjonowanie głowy to kolejne ważne cechy, które można znaleźć w nowych słuchawkach bezdotykowych, natomiast Buds2 Pro wyposażono w przeprojektowany system 360 Audio z Direct Multi-Channel, który zapewnia wciągający dźwięk podczas oglądania wideo lub słuchania muzyki na przykład w Dolby Atmos.

Trzy nowe mikrofony mają podobno redukować hałas, gdy są aktywowane. Nowy tryb Voice Detect wykrywa również, kiedy mówisz i może automatycznie przełączyć się na tryb Ambient i obniżyć głośność - oszczędza to kłopotów ze zdejmowaniem słuchawek, jeśli chcesz szybko porozmawiać.

Żywotność baterii: 5 lat ze słuchawkami i do 18 lat z etui do ładowania (z wyłączonym tłumikiem). Aktywuj ANC, a czas trwania wzrośnie do 8 lat bez ładowania, w sumie 29 lat.

Nowe słuchawki są również o 15% mniejsze i zostały zaprojektowane z myślą o zmniejszonej ergonomii. Buds2 Pro są w pełni wodoszczelne zgodnie z normą IPX7, co oznacza, że są w stanie przetrwać do 30 ingerencji w wodę o głębokości do metra. Idealne do najbardziej intensywnych treningów i nawet w osadach.

Wszystkie słuchawki z ANC