Post

RODE NTH-100 - profesjonalne słuchawki studyjne

Australijska firma RODE zaprezentowała słuchawki RODE NTH-100, które zapewniają szczegółowy, czysty dźwięk przy minimalnych zakłóceniach i 20 dBA pasywnym tłumieniu hałasu otoczenia.

RODE NTH-100 będzie odpowiedni dla inżynierów dźwięku, sound designerów, podcasterów i realizatorów dźwięku. Słuchawki oferują wymienne poduszki nauszne z alcantary oraz wysokiej klasy, regulowany pałąk ze stali sprężynowej z powłokami odpornymi na wgniecenia i systemem dokowania FitLok. Ponadto odłączany kabel można podłączyć do każdej wkładki dousznej, co zapewnia elastyczność i wygodę.

Producent twierdzi, że zastosowano w nich zaprojektowany na zamówienie przetwornik o średnicy 40 mm, wyposażony w czterokulkową cewkę ze stopu aluminium sprzężoną z trójkulkową membraną z Mylaru. Ich uzupełnieniem jest również rzadki ziemski magnes neodymowy oraz innowacyjny klucz fazowy (nagradzany mikrofon RODE NTG5).

Słuchawki studyjne NTH-100 są zbudowane tak, aby wytrzymać rygory codziennego życia. Każdy element, od wysokiej jakości pałąka, po wysokiej jakości poduszki nauszne i połączenia kablowe, został zbudowany z myślą o trwałości. Poduszki i kabel mogą być również wymienione przez użytkownika. Modułowa konstrukcja zapewnia maksymalną trwałość, nawet w czasie aktywnego użytkowania.

Opracowane i wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości komponentów na najnowocześniejszym sprzęcie RØDE w Sydney, Australia

Odtwórz