Post

Pro-Ject A1 automatyczny programator z serii AUTOMAT

Pro-Ject Audio Systems z dumą informuje, że opracował technologię umożliwiającą produkcję automatycznych programatorów, które nie odbiegają od funkcjonalności i wysokiej jakości produktów marki.

Wykonana ręcznie w Niemczech przez sprawdzonego producenta z udokumentowanym doświadczeniem, nowa seria Pro-Ject AUTOMAT to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie projektowania automatycznych kontrolerów. Ta solidna technologicznie technologia jest tym, co przynosi dźwięk i filozofię Pro-Jecta nowej publiczności, a jednocześnie sprawia, że jest to niedrogi i przystępny cenowo system reprodukcji dźwięku o wysokiej wydajności do użytku domowego.

A to zaczyna się od programatora A1.

Technologia AUTOMAT

W pełni mechaniczny, zautomatyzowany system reaguje po naciśnięciu przycisku "Start", a ramię talerza automatycznie przesuwa się do rowka wejściowego. Po zaprogramowaniu automatyka odbiera ramię tonowe i jest całkowicie wyłączona z pracy. A ponieważ zautomatyzowany system jest całkowicie mechaniczny - bez konieczności stosowania dodatkowej elektroniki - naprawdę nie ma żadnego wpływu na jakość dźwięku podczas odtwarzania, ani nie degraduje wydajności!

Ważne podwozia drzew

Konstrukcja podwozia z litego drewna zapewnia maksymalne uniknięcie prześwitów. Uzyskana w ten sposób duża masa chassis minimalizuje niepożądane rezonanse i chroni silnik A1 przed wpływem czynników zewnętrznych.

Nowe silikonowe ramiona tłumiące

Nowe gałki skutecznie oddzielają spiek od powierzchni, na której stoi, dzięki wewnętrznej kulce silikonowej, która tłumi spiek. Jest to ważna cecha każdego wysokiej jakości reprogramatora, ponieważ działa jako kolejny mechanizm, dzięki któremu indukcja płyty winylowej nie jest zakłócana przez zewnętrzne zakłócenia i rezonanse.

Lekki aluminiowy tonarm

Pro-ject A1 posiada 8,3-calowe aluminiowe ramię tonowe. Wraz z wkładką Ortofon OM10 cieszymy się znakomicie reagującym dotykiem i szczegółowością w zakresie transjentów i mikrodynamiki. Parametry siły zacisku i siły przeciwzacisku są wstępnie ustawione w zakładzie produkcyjnym, co oznacza, że A1 jest gotowy do użycia w ciągu zaledwie kilku sekund po podłączeniu.

Skorupa wzmocniona włóknem węglowym

Skorupa to zupełnie nowy projekt, specjalnie dla A1. Wykonany jest z polimeru wzmocnionego włóknem węglowym, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i sztywny przy zachowaniu minimalnej objętości. Materiał kompozytowy polimerowo-węglowy zapewnia doskonałe wewnętrzne tłumienie rezonansów.

Tłumiona tarcza aluminiowa

Aluminiowa kierownica jest w 100% wykonana w Niemczech. Odbywa się to w trzech etapach: najpierw jest stemplowany, potem gięty, a następnie perforowany. W celu zwiększenia masy i zmniejszenia rezonansów w środku umieszczono pierścień tłumiący. Płyta jest obracana i precyzyjnie wyważana w fazie postprodukcji. W rezultacie wychodzi gładko wytłoczony, wspaniale uzupełniając stylowy i elegancki wygląd całkowicie czarnego A1.

Doskonała prędkość, stopień gramofonowy, kabel

W standardowej konstrukcji Pro-Jecta jednostka napędowa jest sterowana elektronicznie. Możesz bez wysiłku przełączać się między 33 i 45 obr/min za pomocą jednego przycisku. Podłączany stopień gramofonowy czyni A1 niezwykle wszechstronnym i pozwala na podłączenie go pośrednio do dowolnego wejścia liniowego lub wykorzystanie własnego stopnia gramofonowego MM. A1 dostarczany jest z kablem gramofonowym Connect it E. Jest to unikalny w swojej kategorii cenowej, solidny, symetryczny kabel.

Odtwórz

Już dostępne do zamówienia!

Wszystkie rejestratory Pro-Ject