Post

Pioneer DJ zaktualizował linię dostępnych monitorów

Seria głośników biurkowych o wysokiej funkcjonalności DM jest teraz jeszcze bardziej wszechstronna.

Pioneer DJ dodał trzy nowe głośniki do swojej serii DM, które są przeznaczone zarówno do swobodnego słuchania, jak i do zastosowań profesjonalnych.

Zaktualizowana wersja Pioneer DM-50D, wydana pod koniec ubiegłego roku, jest teraz wyposażona w bezprzewodową łączność Bluetooth, która ułatwia połączenie ze smartfonami, a także w szereg funkcji, które czynią je jeszcze bardziej przydatnymi do tworzenia muzyki.

Każdy DM-50D-BT wyposażony jest we wzmacniacz klasy D 96kHz w konstrukcji dwupasmowej, wyposażony w 5-calowy przetwornik niskiej częstotliwości i 3/4-calowy głośnik wysokotonowy z głęboką kopułką z dyfuzorem Pioneer DECO dla szerszej dyspersji wysokich częstotliwości.

Monitory posiadają dwa tryby wzbudzania, które znajdują zastosowanie w pracy DJ-a lub w pracy z dźwiękiem. Dostępne są gniazda RCA, 3,5 jack i 1/4". Regulacja głośności i wyjście słuchawkowe znajdują się na froncie, co zapewnia szybki dostęp w przypadku konieczności podłączenia słuchawek.

Nowe kompaktowe DM-40D-BT i DM-40D są nowym ujęciem popularnego Pioneera DM-40 i są dostępne z lub bez Bluetooth. Wykorzystując 4-calowy głośnik niskotonowy, zapewniają tę samą funkcjonalność co DM-50D-BT, ale w bardziej kompaktowym opakowaniu. Poza wielkością, główną różnicą jest brak wejść 1/4 cala oraz postrzegany niższy pobór mocy 19W, w porównaniu do 25W DM-50D.

Aktualna oferta modeli monitorów studyjnych Pioneer DJ