Post

OPPO Enco X - flagowe słuchawki z redukcją szumów TWS

Długo oczekiwana premiera słuchawek OPPO Enco X na rynku ukraińskim. Słuchawki TWS z aktywną redukcją szumów, które zostały opracowane we współpracy z Dynaudio i mają referencyjne brzmienie.

Enco X charakteryzuje się wyjątkowym, innowacyjnym dźwiękiem, inteligentnymi funkcjami, szybkim podłączaniem i przełączaniem pomiędzy urządzeniami oraz przyjaznym dla użytkownika interfejsem i wzornictwem.

System głośników DBEE 3.0 jest rozwinięciem ikonicznych innowacji akustycznych OPPO i łączy w sobie współosiową strukturę z dwoma przetwornikami dla optymalnej równowagi tonów niskich, średnich i wysokich, duży 11mm przetwornik dynamiczny oraz przetwornik magnetoplanarny dla dźwięków o wysokiej częstotliwości i lepszej szczegółowości w każdym utworze.

Niezawodną łączność zapewnia Bluetooth 5.2, a układ BES2500 został zaprojektowany tak, aby nie dopuszczać do zakłóceń.

Każda słuchawka wyposażona jest w trzy mikrofony o wysokiej czułości, które redukują szumy podczas rozmów. Technologia Beamforming z trzema mikrofonami może odbierać Twój głos na szerszych częstotliwościach, dzięki czemu rozmówca odbierający połączenie słyszy go wyraźniej.

Dostępny w kolorze czarnym i białym.

27.04.2021 o godzinie 14:00 prezentacja słuchawek na OPPO Ukraina

Odtwórz

Aktualna oferta słuchawek OPPO