Post

Nowy głośnik JBL z targów CES 2022 r.

JBL po raz kolejny zaktualizował gamę swoich przenośnych głośników i zadowolił się nowym modelem.

JBL Boombox 3

Najbardziej zauważalną rzeczą jest odnowiony design. W porównaniu z JBL Boombox 2, uchwyt do przenoszenia nie jest już brutalną częścią ciała, ale wygląda bardziej zwięźle.

Nowy boombox otrzymał owalny subwoofer, dwa głośniki średniotonowe i dwa wysokotonowe. Twierdzi, że głębszy bas, lepsza intensywność, czystość i moc. Podpisowy dźwięk JBL Original Pro Sound z łatwością rozbuja każdą imprezę, a największy w klasie czas pracy akumulatora oznacza, że nie będziesz musiał się martwić o ładowanie przez długi czas.

Głośnik posiada stopień ochrony IP67 przed pyłem i wilgocią. Obsługiwana jest łączność z dwoma urządzeniami. Funkcja PartyBoost pozwala na połączenie dwóch kompatybilnych urządzeń w parę stereo. Port USB pozwala na wykorzystanie głośnika jako paverbanku.

JBL Pulse 5

Wielobarwna konstrukcja diody sprawia, że model ten ma niepowtarzalny wygląd. Wstępnie ustawione lub dostosowywane tryby świecenia z łatwością dodadzą koloru Twojej imprezie.

Głośnik zapewnia dźwięk 360°, PartyBoost i do 12 godzin odtwarzania.

W porównaniu z JBL Pulse 4 zwiększono stopień ochrony przed wnikaniem do IP67. W zestawie znajduje się pasek ułatwiający transport.

JBL PartyBox Encore

Nowość od JBL, najbardziej kompaktowy głośnik z serii PartyBox.

Dzięki mocy 100 W i wbudowanemu pokazowi świateł, PartyBox Encore jest atrakcją każdej imprezy. Wygodny uchwyt ułatwia transport, a 10-godzinna żywotność baterii wystarcza na całą noc.

W zestawie znajduje się cyfrowy mikrofon bezprzewodowy, który przyda się podczas imprezowania.

Tryby odtwarzania i oświetlenia można ustawić w aplikacji JBL PartyBox. Obsługa True Wireless Stereo umożliwia połączenie dwóch głośników w celu uzyskania dźwięku stereo. IPX4 odporność na zachlapanie. Odtwarzanie z USB i Aux-In lub Bluetooth.

Nowe produkty mają być dostarczone latem.

Aktualna oferta głośników JBL