Post

Nowość w magazynie. Słuchawki DALI IO

Luksusowe słuchawki bezprzewodowe DALI IO zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Danii. Długotrwały czas pracy akumulatora, wysoki poziom komfortu i doskonały dźwięk. Słuchawki DALI iO zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałym słuchaniu, charakteryzują się wygodną i wytrzymałą konstrukcją oraz naturalnym, przejrzystym dźwiękiem, który nigdy Cię nie znudzi.

Absolutny komfort

Każdy człowiek jest wyjątkowy, ma różne rozmiary głowy i uszu. Słuchawki DALI IO są ergonomicznie zoptymalizowane pod kątem komfortu, niezależnie od rozmiaru. Wymagało to wykonania wielu prototypów i przeanalizowania różnych kombinacji słuchawek, pałąka i kątów regulacji. W rezultacie uzyskano konstrukcję, która umożliwia regulację słuchawek w celu zapewnienia maksymalnego komfortu.

Imponująca żywotność baterii

Długi czas pracy na baterii eliminuje wszelkie zmartwienia. W urządzeniach DALI IO-4 i IO-6 zastosowano wysokiej jakości akumulatory litowo-jonowe o dużej pojemności. Słuchawki DALI mogą się również pochwalić najlepszą w swojej klasie żywotnością baterii - IO-6 mogą być ładowane przez 30 godzin, podczas gdy akumulator opracowany specjalnie dla IO-4 wytrzymuje do 60 godzin. Wystarczająco długo, aby słuchać muzyki przez wiele dni na jednym ładowaniu!

Realistyczny dźwięk

Słuchawki DALI IO zostały zaprojektowane i skonstruowane przez ten sam zespół i w oparciu o te same zasady, co wszystkie inne głośniki DALI. Celem jest stworzenie jak najbardziej naturalnego i realistycznego dźwięku, tak aby muzyka była odtwarzana dokładnie tak, jak powinna. W słuchawkach DALI IO zastosowano wysokiej jakości, specjalnie opracowany przetwornik głośnikowy z 50-milimetrową membraną i zoptymalizowanym systemem magnesów neodymowych, dzięki czemu uzyskano niskie zniekształcenia, minimalne podbarwienia i doskonałą dynamikę w całym zakresie częstotliwości.

Słuchawki DALI w naszym katalogu