Post

Nowe produkty JBL są już dostępne w sprzedaży!

JBL TUNE 700BT

Kolejna aktualizacja pełnowymiarowych słuchawek JBL.

Dzięki potężnemu dźwiękowi JBL Pure Bass, słuchawki JBL TUNE 700BT zapewniają jasny i bogaty dźwięk. Lekkie, pełnowymiarowe słuchawki oferują maksymalny komfort i całkowite zanurzenie w dźwięku. Dzięki przemyślanej konstrukcji można je złożyć i uformować w kompaktowy kształt, aby pasowały do każdej przygody. Odbieraj połączenia i kontroluj dźwięk bez użycia rąk dzięki wygodnym przyciskom na obudowie, które aktywują również asystentów głosowych. Ciesz się nimi przez cały dzień dzięki żywotności baterii do 27 godzin lub baw się bez końca dzięki dołączonemu odłączanemu kablowi audio. Dzięki jednoczesnemu połączeniu z dwoma urządzeniami Bluetooth, wielopunktowe połączenie zapewnia, że nie przegapisz połączenia na telefonie podczas przesyłania strumieniowego wideo na tablecie. JBL TUNE 700BTNC jest dostępny w różnych kolorach, aby dopasować się do Twojego osobistego stylu.

JBL Tune 760NC

Pełnowymiarowe słuchawki z aktywną redukcją szumów.

Niezwykle wygodne, potężne zamknięte słuchawki JBL Tune 760NC spełniają oczekiwania. Aktywna redukcja szumów blokuje niepotrzebne zakłócenia, pozwalając skupić się na tym, co ważne nawet przez 35 godzin. Za mało? Uzyskaj dodatkowe 2 godziny odtwarzania po zaledwie 5 minutach ładowania. Lekki i składany, odpowiedni na każdą przygodę, Tune 760NC może jednocześnie łączyć się z dwoma urządzeniami Bluetooth, dzięki czemu nigdy nie przegapisz połączenia na telefonie podczas oglądania wideo na tablecie. JBL Tune 760NC natychmiast łączy się z urządzeniem z systemem Android za pomocą jednego dotknięcia i oferuje obsługę połączeń w trybie głośnomówiącym oraz asystenta głosowego dla urządzenia. Przewodowa łączność jest również obsługiwana za pomocą dołączonego odłączanego kabla. Wybierz kolor, który pasuje do Twojego nastroju i baw się dobrze!

JBL Tour One

Długo oczekiwane nowe produkty z serii Tour, które zostały zaprezentowane na początku tego roku, są już dostępne.

True Adaptive Noise Cancelling to zaawansowany system adaptacyjnej redukcji szumów.

JBL Pro Sound w segmencie konsumenckim - certyfikat studyjnej jakości hi-res dla maksymalnej jakości dźwięku.

Cztery mikrofony dla wyraźnych i krystalicznie czystych połączeń - 2 mikrofony Adaptive Beamforming zapewniają wyraźną i dokładną reprodukcję głosu; technologia Acoustic Echo Cancelling tłumi wszelkie echa i tłumi hałas. Doświadcz przyjemności rozmowy twarzą w twarz podczas każdego spotkania lub połączenia.

Dzięki 25-godzinnemu czasowi pracy baterii z włączoną redukcją szumów możesz słuchać muzyki przez cały dzień bez przerwy, a inteligentna ergonomia pozwala wygodnie cieszyć się dźwiękiem przez cały dzień.

JBL Tour Pro+ TWS

Słuchawki TWS dla osób poszukujących maksymalnej funkcjonalności i stylowego wzornictwa.

Spędź dzień z JBL Tour Pro + TWS zasilanymi przez JBL Pro Sound. Dzięki 32-godzinnemu czasowi pracy baterii z bezprzewodowym ładowaniem i kompatybilną aplikacją zapewniającą maksymalną personalizację, te eleganckie słuchawki douszne pozwalają inspirować się i urzekać dzięki technologiom Adaptive Noise Cancellation i Smart Ambient, które kontrolują dźwięki wokół Ciebie. Natychmiast po otwarciu etui będziesz mógł cieszyć się inteligentnymi funkcjami zaprojektowanymi w celu zwiększenia produktywności i niezrównanego komfortu. Technologia 3 mikrofonów zapewnia wysoką jakość połączeń nawet w hałaśliwym lub wietrznym otoczeniu. Będziesz gotowy do pracy lub ucieczki, gdziekolwiek zaprowadzą Cię przygody.

Szczegółowe specyfikacje można znaleźć na stronach produktów.