Post

Nowe produkty JBL Quantum z targów CES 2022

Na targach CES 2022 firma JBL zaprezentowała nowe produkty wchodzące w skład gamingowej serii Quantum.

JBL Quantum Stream

Pierwszy mikrofon strumieniowy w ofercie Quantum. Dzięki podwójnej kapsule elektretowej 2 x 14 mm o częstotliwości próbkowania 24 bity i 96 kHz usłyszysz głośno i wyraźnie. Dwie opcje kierunkowości pozwalają nagrać pojedynczy głośnik lub cały dźwięk pomieszczenia.

Mikrofon JBL Quantum Stream USB jest łatwy do podłączenia i ustawienia, a dołączony stojak pozwala na wygodne umieszczenie go w każdym otoczeniu.

Wbudowane wyjście słuchawkowe pozwala na bezpośrednie monitorowanie głosu podczas nagrywania. Pełna konfiguracja mikrofonu, w tym korektor i kontrola podświetlenia RGB, jest dostępna za pośrednictwem autorskiego oprogramowania JBL QuantumENGINE.

JBL Quantum TWS

Pierwsze słuchawki TWS w gamingowej ofercie Quantum. Obsługa technologii JBL QuantumSURROUND w połączeniu z adaptacyjną redukcją szumów umożliwia w pełni zanurzone doświadczenie gry z przestrzennym dźwiękiem przestrzennym i minimalną ilością zewnętrznych zakłóceń.

Dołączony klucz USB-C umożliwia połączenie z minimalnym opóźnieniem na komputerach PC, Mac, PlayStation, Nintendo Switch i kompatybilnych urządzeniach mobilnych. JBL Quantum TWS obsługuje połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, więc możesz jednocześnie grać i odbierać połączenia ze swojego smartfona.

Lekka konstrukcja sprawia, że słuchawki JBL Quantum TWS są idealne do długich sesji gamingowych, a klasa odporności na pot IPX5 zapewnia niezawodność podczas użytkowania w drodze.

JBL Quantum 610

Pełnowymiarowe słuchawki gamingowe z obsługą dźwięku przestrzennego JBL QuantumSURROUND i DTS Headphone:X 2.0. 50-milimetrowe przetworniki o wysokiej rozdzielczości oparte na technologii JBL QuantumSOUND Signature zapewniają maksymalne zanurzenie w rozgrywce, a odwracany mikrofon gwarantuje niezawodną transmisję głosu podczas sesji gier.

Quantum 610 łączy się drogą radiową, co zapewnia minimalne opóźnienie dźwięku przy połączeniu bezprzewodowym. Czas pracy słuchawek na baterii wynosi do 40 godzin.

JBL Quantum 810

Starszy brat 610. Wyposażony w tę samą technologię dźwięku i wysokiej jakości mikrofon z automatycznym wyłączaniem po złożeniu wysięgnika.

Dodatkowo posiada aktywną redukcję szumów oraz łączność Bluetooth 5.2 umożliwiającą jednoczesne korzystanie z dwóch urządzeń.

JBL Quantum 610 i 810 zdobyły prestiżowe nagrody CES 2022 za innowacyjność.

Dostawy nowych produktów spodziewane są na wiosnę.