Post

Nowe mikrofony USB od Marantz PRO

Marantz PROFESSIONAL - profesjonalne narzędzia audio. Fajne nowości w ofercie!

Marantz PRO MPM-1000U

Mikrofon pojemnościowy z interfejsem USB. Idealny do podcastów lub nagrywania wysokiej jakości dźwięku bezpośrednio do komputera lub cyfrowej stacji roboczej (DAW). Rozszerzone pasmo przenoszenia i niski poziom szumów własnych. Szybki przetwornik analogowo-cyfrowy. Zintegrowany sterownik zapewnia obsługę USB typu plug-and-play, a jego płynne pasmo przenoszenia dopełni każdy projekt. Wytrzymała konstrukcja. Średnica membrany: 14 mm.

Marantz PRO MPM-2000U

Znajdujący się na szczycie linii mikrofonów USB Marantz, MPM-2000U jest idealny do nagrywania wysokiej jakości dźwięku bezpośrednio do cyfrowej stacji roboczej (DAW). Jego studyjnej jakości pasmo przenoszenia i wbudowany przetwornik analogowo-cyfrowy 48 kHz / 16-bit sprawiają, że idealnie nadaje się do nagrywania wokali, instrumentów i perkusji. Kardioida. Jednoczęściowa konstrukcja.

Marantz PRO Pod Pack 1

Zestaw do podcastów, wydarzeń na żywo lub nagrywania. Składa się z wysokiej jakości mikrofonu pojemnościowego USB i uchwytu biurkowego o całkowicie metalowej konstrukcji. Łatwa regulacja zapewnia elastyczność i łatwość użytkowania. Zacisk i klips zawiasowy umożliwiają bezpieczne przymocowanie urządzenia do dowolnej powierzchni stołu lub biurka.

Szczegółowe specyfikacje znajdują się na stronach produktu.