Post

Jesienna premiera FiiO

FiiO na jesiennej prezentacji pokazało nowe produkty marki. Nowe produkty to m.in. najwyższej jakości wymienny kabel do słuchawek, hybrydowe słuchawki czerpiące to, co najlepsze z FH7 i FH9 oraz nowa stacja dokująca dla graczy.

FiiO LC-RE Pro 2022.

LC-RE jest znany jako kabel trimetaliczny wykorzystujący mieszankę złota, srebra i miedzi. Różne metale mają różny wpływ na dźwięk. Zainspirowani szybkością, z jaką różne materiały przekazują sygnały elektroniczne, inżynierowie marki przearanżowali ich proporcje, aby uzyskać optymalną równowagę między szybkością a ciepłem i szczegółami.

FiiO LC-RE Pro 2022 został zoptymalizowany zarówno pod względem stosunku materiałowego, jak i ilości przewodów do łącznej liczby 360 linek w 8 rdzeniach. Złote, srebrne i miedziane lotki splecione w 8 drutów dla optymalnej wydajności. Złącza MMCX zostały zmodernizowane do stali nierdzewnej, aby zapewnić bardziej poręczne cięcie.

Dzięki wyjątkowym cechom, takim jak złoto, tlenek aluminium i miedź w stosunku 2:3:4, 8 włókien w oplocie Litz, 3 rodzaje gniazd słuchawkowych, zyskasz nowe doświadczenia w słuchaniu, dotykaniu i odczuwaniu.

FiiO FH7S.

Czerpiąc z doświadczeń przy tworzeniu hybrydowych słuchawek FH7 i FH9, firma zaprezentowała nowy model, który łączy w sobie cztery urządzenia obrazujące ze zrównoważoną armaturą i dynamicznym urządzeniem obrazującym.

W przeciwieństwie do poprzedniej okrągłej konstrukcji, FH7S jest zbudowany z całkowicie nowego, bezpiecznego dla bagażu, pancerza sci-fi, który replikuje elementy słuchawek M17 i M11. FH7S charakteryzuje się starannie zaprojektowaną ergonomią i funkcjami, które nie posiadają ostrych krawędzi płyt czołowych.

FH7S to młodsza wersja modelu FH9. Wyposażone są w 13,6-metrowe przetworniki DLC, zbliżone wielkością i materiałami do FH9, które zapewniają przekonującą dynamikę basu. Zestaw sterowników armaturowych został wspólnie zaprojektowany i opracowany przez Knowlesa i FiiO. Wszystkie są wykonane z tych samych materiałów co FH9.

Aby zapewnić wydajność FH7S w zakresie średnich tonów, firma zaprojektowała na zamówienie filtr regeneracyjny. Po pierwsze, kompensuje zakres częstotliwości, których nie mogą pochłonąć przetworniki wysokich i niskich tonów. Z drugiej strony minimalizuje to syczenie wynikające z nałożenia się na przetwornik wysokich tonów. Konstrukcja akustyczna o pełnej szerokości rozpoczęła się w modelu FiiO FD5 i jest bardzo chwalona.

W pakiecie znajduje się kabel LC-RC z 8 rdzeniami dopasowanych drutów z miedzi monokrystalicznej 3,5mm/4,4mm. Jeśli chodzi o krzywą odpowiedzi audio, to FH7S jest bardzo zbliżony do FH9.

FiiO DK3S

Stacja dokująca dla fanów graczy o wymiarach zbliżonych do M11 Plus i M15, a nawet dla telefonów komórkowych. Wyposażona w port Type-C na spodzie, posiada dwie prędkości wentylatora i pracuje cicho.

DK3S jest zbudowany ze stopu aluminium i jest poddawany intensywnej obróbce mechanicznej i śrutowaniu. Powierzchnia podstawy jest anodowana. Trójdzielna konstrukcja podpórki zapewnia bardziej stabilne współgranie z zawodnikiem. Podłoże DK3S oraz powierzchnia styku zawodnika z wentylatorem są laminowane silikonowymi wkładkami dla lepszej ochrony przed uszkodzeniami i ścieraniem.

Wszystkie słuchawki FiiO

Wszystkie akcesoria do słuchawek FiiO