Post

JBL EON One Compact - fajny nowy dodatek do oferty

JBL EON One Compact to najbardziej kompaktowy głośnik z serii Pro Audio firmy JBL. Profesjonalna jakość dźwięku i funkcjonalność są teraz dostępne w wersji przenośnej dla wszystkich użytkowników.

Głośnik EON ONE Compact jest na tyle mały, że można go nosić w jednej ręce, ale jego dźwięk jest na tyle potężny, że może wypełnić całe pomieszczenie. Będziesz zaskoczony bogatym, krystalicznie czystym dźwiękiem o natężeniu 112 decybeli odtwarzanym przez ten ultrakompaktowy system, z głębokimi, nieskompresowanymi basami nawet przy wysokich poziomach mocy. 8-calowy głośnik niskotonowy zapewnia pasmo przenoszenia basów do 37,5 Hz - prawie o oktawę niższe niż inne wzmacniacze w tej klasie.

Łącząc głośnik, wzmacniacz, mikser i efekty w jeden łatwy do przenoszenia zestaw, zmniejszasz obciążenie i maksymalizujesz zwrot z inwestycji w sprzęt.

Dzięki baterii EON ONE Compact, która wystarcza na 12 godzin pracy, można zagrać w więcej zestawów lub wziąć udział w większej liczbie zajęć. Wymiana akumulatora trwa kilka sekund - nie wymaga użycia narzędzi - a jego ponowne naładowanie zajmuje zaledwie 2,5 godziny. (Dodatkowe baterie są dostępne osobno).

EON ONE Compact oferuje więcej wejść niż jakikolwiek inny system w tej klasie. Dwa gniazda combo XLR / TRS, jedno wejście gitarowe hi-Z 1/4 cala i jedno wejście pomocnicze 1/8 cala do podłączania mikrofonów, instrumentów liniowych i źródeł odtwarzania dźwięku; zasilanie fantomowe obsługuje mikrofony pojemnościowe, a przedwzmacniacze zapewniają pełny, bogaty dźwięk z każdego mikrofonu. Ponadto przelotka 1/4 cala umożliwia rozbudowę systemu o kolejne urządzenia EON ONE Compact. Za pomocą wbudowanego gniazda słuchawkowego można przeprowadzać prywatne próby lub wybierać zaprogramowane ustawienia przed występami. Dwa wydajne porty USB 3.0 umożliwiają szybkie ładowanie tabletów, telefonów i niektórych urządzeń DJ.

Odtwórz stronę

Pełna specyfikacja na stronie produktu.