Post

Jak styl i funkcje przecinają się z Twoją domową rozrywką

Zbuduj system, który będzie wyglądał tak dobrze, jak gra.

 

Jeśli przeprowadziłeś jakiekolwiek badania nad sprzętem typu home av, prawdopodobnie uzyskasz wiele informacji na temat tego, jak działają te urządzenia.

Spec, opinie na temat wydajności i więcej mówią o jakości produktu. Możesz nawet pomyśleć, że to wszystko, na czym zależy branży AV.

Ale ściśle współpracuję z właścicielami domów i projektantami i wiem, jak ważne jest, aby każda przestrzeń wyglądała świetnie i dobrze funkcjonowała.

Kiedy konstrukcja i technologia spotykają się ze sobą, buduje się fundament prawdziwego systemu rozrywki. Poniżej pokażę ci, jak możesz w pełni wykorzystać oba te aspekty.

Technologia ukrywania

Być może nie jest to zaskoczeniem, ale producenci technologii poczynili ogromne postępy, aby pomóc ukryć urządzenia w całym domu.

Od wbudowanych opraw oświetleniowych i audio po podtynkowe panele ścienne, które ukrywają wyłączniki i gniazda elektryczne - wielu producentów opracowało sprytne sposoby, aby utrzymać Twój domowy wygląd magazynu, jednocześnie zapewniając zaawansowaną funkcjonalność, na którą pozwala inteligentna technologia.

Ale jeśli chodzi o wiele urządzeń AV, kluczem do korzystania z nich jest widoczność. Przecież płaski panel 4K UHD nie jest zbyt przydatny, jeśli nie widzisz go!

W ramach naszego procesu, przed podjęciem decyzji o projekcie systemu, siadamy i ustalamy, czego będziesz potrzebować. Jeśli chcesz mieć wszechstronną przestrzeń multimedialną - taką, która może funkcjonować zarówno jako pomieszczenie typu rumpus room, jak i kino domowe - możemy Ci w tym pomóc.

Windy samochodowe to świetny sposób na ukrycie dużych płaskich paneli w meblach lub ścianach. Możemy zaprogramować Twój sterownik tak, aby wystarczyło tylko jedno dotknięcie, aby ustawić go za każdym razem, gdy chcesz go używać.

Jedno stuknięcie spowoduje wysunięcie telewizora ze ściany i włączenie wyświetlacza oraz systemu nagłośnienia. Jeszcze jedno naciśnięcie spowoduje jego ponowne uruchomienie.

Jeśli preferujesz kombinację projektora i ekranu, jedno dotknięcie spowoduje opuszczenie projektora z górnego wnęki i upuszczenie ekranu w dół, aby odzwierciedlić odpowiednie proporcje oglądanego obrazu.

Mamy również dodatkowe narzędzia, które mogą przekształcić Twój telewizor w dzieło sztuki. Gdy nie jest używany, telewizor Samsung Frame TV pokazuje wybrane przez Ciebie dzieło sztuki, aby stać się urzekającą częścią wystroju Twojego wnętrza. To samo można osiągnąć za pomocą ramek do oglądania sztuki w telewizorze. Gdy są zamknięte, przypominają dzieło sztuki, a następnie otwierają się, aby odsłonić telewizor, gdy chcesz z niego korzystać.

Sprzęt do magazynowania
Oczywiście, Twój telewizor i głośniki to tylko niektóre z komponentów, których używasz do oglądania swoich materiałów wideo. Masz również do czynienia ze źródłami, przełącznikami AV, okablowaniem i innymi.

Jak możesz sobie wyobrazić, te są nieco trudniejsze do ukrycia w pokoju - są to duże, czarne, nieporęczne kawałki potężnej technologii.

Do niektórych z naszych instalacji sali multimedialnej i kina domowego stosujemy eleganckie rozwiązania BDI. Twoja elektronika może być bezpiecznie ukryta w meblach, które łączą się z twoim unikalnym stylem.

Możemy też zgrabnie ułożyć wszystko w nieużywanej szafie. Dzięki silnym połączeniom światłowodowym i ethernetowym zachowujesz pełną kontrolę nad systemem AV, ale rzadko, jeśli w ogóle, patrzysz na sprzęt.

I dodatkowa korzyść: kiedy dzwonisz do mnie po serwis, konserwację lub dodajesz nowe urządzenie, proces jest prosty, ponieważ wszystko jest fachowo zorganizowane w jednym miejscu.