Post

Jak przesyłać strumieniowo ulubioną muzykę w całym domu?


Poznaj wiele sposobów, w jakie mogą pomóc nasze domowe systemy audio-wideo
Od wielu lat pomagam właścicielom domów w Centralnej Florydzie poprzez tworzenie niestandardowych systemów rozrywki dla ich nieruchomości.

Na przestrzeni lat, oczywiście, pragnienia konsumentów uległy zmianie. Ostatnie życzenie właściciela domu: dostęp do jego ulubionych usług muzycznych w ramach systemów rozrywkowych.

Na szczęście masz wiele dostępnych opcji, aby to osiągnąć.

W tym poście wyszczególniam kilka sposobów na dodanie możliwości przesyłania muzyki do nowego lub istniejącego domowego systemu audio-wideo w domu Windemere lub Central Florida.

Bezprzewodowy system głośnikowy
W ostatnich latach głośniki bezprzewodowe stają się coraz bardziej popularne jako wybór dla domowych systemów audio.

Zauważyłem, że jakość dźwięku tych głośników nie tylko się poprawia, ale są one również świetne do elastycznego rozwiązania systemowego.

Wystarczy umieścić głośniki w dowolnym miejscu, a połączą się one przez domową sieć Wi-Fi.

Niektóre z najlepszych bezprzewodowych systemów głośnikowych posiadają również wbudowaną funkcję transmisji strumieniowej. Możesz sterować głośnikami Sonos, na przykład, z dedykowanej aplikacji, która pozwala również na wybór muzyki z popularnych źródeł strumieniowych, takich jak Apple Music, Spotify, SiriusXM i innych.

W ten sposób można łatwo przesyłać muzykę do całego domu.

Dodaj łączność z głośnikami pasywnymi
Być może masz już w domu głośniki, np. tradycyjne dwukanałowe z pasywnymi, wysokiej klasy głośnikami.

Nie musisz kupować zupełnie nowego zestawu bezprzewodowych lub podłączonych głośników, aby dodać możliwość przesyłania muzyki do systemu głośników Sonance lub Triad.

Zamiast tego, mój zespół może dodać urządzenie takie jak Sonos CONNECT lub CONNECT:AMP do istniejącego systemu głośnikowego.

W ten sposób do głośników pasywnych dodasz możliwość przesyłania muzyki, co pozwoli Ci na odtwarzanie ulubionych usług przesyłania strumieniowego przez istniejący układ głośników.

Zintegruj swoje głośniki z systemem sterowania
Innym sposobem na dodanie do głośników możliwości odtwarzania muzyki jest zintegrowanie ich z systemem sterowania domem.

Oto jak mój zespół może to osiągnąć: Podłączymy Twój domowy odbiornik audio-wideo do Twojego systemu sterowania, który zarządza również oświetleniem, cieniami, bezpieczeństwem i innymi elementami.

Dzięki możliwości zdalnego dostępu do systemu audio i sterowania nim można przesyłać muzykę do głośników bezpośrednio z telefonu.

Integracja głośników z systemem sterowania pozwala również na tworzenie niestandardowych "scen" do swojego stylu życia.

Na przykład, mój zespół może stworzyć scenę "Dinner", która natychmiast przygasi światła w jadalni i rozpocznie odtwarzanie muzyki z ulubionego serwisu streamingowego. Aby aktywować to polecenie, wystarczy nacisnąć jeden przycisk na niestandardowej klawiaturze ściennej, panelu dotykowym lub aplikacji mobilnej.