Post

Grupa Harman. Nowe słuchawki z targów CES 2022

Grupa Harman, do której należą Harman-Kardon, JBL i inne marki, zaprezentowała na targach CES 2022 nowe produkty.

JBL Live PRO 2

Obsługuje True Adaptive Noise Canceling, 6 mikrofonów dla doskonałej jakości połączeń, solidny czas pracy na baterii i JBL Signature Sound.

Słuchawki TWS wyposażone są w 11-milimetrowy przetwornik dynamiczny. Inteligentna redukcja szumów pozwala dostosować poziom hałasu otoczenia, gdy trzeba odciąć się od środowiska zewnętrznego.

Słuchawki są wodoodporne IPX5, więc nie musisz się martwić o używanie ich podczas uprawiania sportu lub w deszczu. 10 godzin pracy na baterii deklarowane na słuchawkach + 30 godzin ładowania z etui.

Obsługiwane jest szybkie ładowanie i praca z asystentami głosowymi.

JBL LIVE Free 2

Nominowane do nagród za innowacyjność CES 2022. Stylowy TWS in-ear z 10-milimetrowym dynamicznym przetwornikiem, adaptacyjną redukcją szumów z trybem transparentnym i 7 godzinami pracy na baterii (do 35 z etui).

Wodoodporność IPX5, 6 mikrofonów z ochroną przed hałasem i wiatrem, obsługa Google Fast Pair i asystenta głosowego.

JBL Reflect Aero

Najnowszy dodatek do gamy słuchawek do aktywnego życia.

Podpisana konstrukcja POWERFINS zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie podczas aktywności sportowych, a ochrona przed pyłem i wodą IP68 sprawi, że słuchawki będą bezpieczne nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Na pokładzie znajdują się aktywna redukcja szumów, 8 (24 z etui) godzin pracy na baterii, 6,8-milimetrowe przetworniki, dotykowe sterowanie oraz możliwość personalizacji dźwięku za pomocą aplikacji JBL Headphones.

Dostawy wspomnianych modeli spodziewane są na wiosnę.

Aktualna oferta słuchawek JBL

Mark Levinson nr 5909

Mark Levinson to luksusowa marka będąca częścią grupy Harman. Od ponad 50 lat produkty Mark Levinson są synonimem jakości i rozpoznawalnego brzmienia oraz designu. W portfolio firmy znajdują się odtwarzacze winylowe, wzmacniacze, odtwarzacze strumieniowe oraz współpraca z marką samochodową Lexus.

Mark Levinson No 5909 to pierwsze słuchawki tej marki, które wykorzystują wieloletnie doświadczenie firmy w zakresie inżynierii dźwięku w stylowych słuchawkach, które już zdobyły nagrody Red Dot.

No 5909 to idealne rozwiązanie dla miłośników muzyki i podróżników. Najwyższej jakości materiały obudowy zapewniają przyjemność wizualną i dotykową, natomiast za dźwięk odpowiada 40-milimetrowy przetwornik pokryty berylem. Do słuchawek dołączone jest etui typu hard-shell, które chroni je podczas transportu i zawiera niezbędne akcesoria, w tym adapter samolotowy.

Pod względem technologicznym słuchawki żyją zgodnie ze swoim wyglądem premium. Wyposażone w: Bluetooth 5.1 z LDAC, AAC i aptX; cztery adaptacyjne mikrofony Smart Wind; aktywną redukcję szumów i tryb przezroczystości. Czas pracy na baterii do 30 godzin z ANC, do 34 bez redukcji szumów.

Perspektywy dostawy słuchawek Mark Levinson na rynek ukraiński są jeszcze precyzowane.

Wszystkie słuchawki z aktywną redukcją szumów

Wszystkie słuchawki z LDAC