Post

Godziny otwarcia sklepów w okresie kwarantanny

Przyjaciele, dla Waszego i naszego bezpieczeństwa w czasie kwarantanny wprowadziliśmy zmiany w harmonogramie pracy naszych sklepów i dostaw.

Sklep internetowy działa bez żadnych zmian. Nasi konsultanci są dostępni online i będą w stanie udzielić Ci pełnej konsultacji przez telefon lub czat.

Sklepy w V. Sklep przy ulicy Wasilkiwskiej 30 i ulicy Puszkina 11-A pracują w stałym harmonogramie, do godziny 20:00 i 18:00 w dni powszednie. Tam możesz odbierać swoje zamówienia na stronie internetowej. Pełne konsultacje off-line, demonstracje i testy wybranych produktów NIE są dostępne.

Kontrolujemy jednogodzinny dostęp do sklepu nie więcej niż 1 wizytę, a nasi pracownicy są wyposażeni w spersonalizowany sprzęt ochronny. Sklepy wyposażone są w sanitariaty.


OSTRZEŻENIE! Sklep przy ulicy Ihorivskiej 12 nie będzie czynny przez godzinę z powodu remontu w lokalu.


Zmniejszamy koszty dostawy zamówień Novaya Post i Ukrposhta.

Od 5 października do końca kwarantanny jej koszt wynosi:

- Do najbliższego biura kurierskiego - 1 UAH.

- Przesyłka zaadresowana - 60 UAH.

Stawka ta obowiązuje dla wszystkich kategorii towarów bez względu na koszt.

Wprowadziliśmy również pewne zmiany w funkcjonowaniu obsługi klienta i prosimy o odłożenie decyzji o serwisie gwarancyjnym i zwrocie zakupionego towaru do czasu zakończenia działań tymczasowych.

Jeśli potrzebujesz obsługi klienta lub zwrotu produktu, prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi przedstawicielami działu obsługi klienta, zarejestrują oni Twoje zgłoszenie, a po zakończeniu kwarantanny będziesz miał 14 dni na przejście procedury zwrotu towaru lub realizację usługi gwarancyjnej.

Informujemy, że czas przestoju w realizacji Państwa zamówienia może się wydłużyć, dlatego z góry przepraszamy.

Na zdrowie!