Post

Fajny nowy dodatek do asortymentu. Campfire Audio Solaris Wydanie specjalne

Wydawało się, że nie da się już ulepszyć modelu Solaris - nie da się łatwo wyeliminować cech ergonomicznych bez uszczerbku dla jakości dźwięku. Firma Campfire Audio postanowiła więc po prostu sprawić, że będą one brzmiały jeszcze lepiej.

Campfire Audio Solaris Wydanie specjalne. Limitowana edycja 750 sztuk, zaprojektowana i ręcznie montowana w Oregonie, USA.

Nowe, drukowane w 3D ceramiczne komory akustyczne zapewniają dźwięk, który jeszcze bardziej podkreśla brzmienie Solarisa. Wewnętrzna geometria została przeprojektowana w celu poszerzenia sceny dźwiękowej i subtelnego podniesienia jakości brzmienia wokalu. Solaris jest konstrukcją hybrydową, łączącą w sobie najlepsze cechy przetworników z armaturą zrównoważoną z fizycznymi właściwościami przetworników dynamicznych.

W Solarisie Special Edition zastosowano najwyższej jakości kabel Super Litz. Jest on wykonany z czterech przewodników o dużym przekroju poprzecznym z posrebrzanego drutu miedzianego o różnych średnicach drutu wirującego. Kabel Super Litz to doskonałe połączenie wydajności fizycznej i osiągów. Kabel jest połączony z niestandardowym berylowo-miedzianym złączem MMCX i formowanym wtykiem jack 3,5 mm.

Płyty czołowe słuchawek są wykonane z muszli małży abalone (abalone abalone), dzięki czemu wzór każdego elementu jest niepowtarzalny.

Szczegółowy opis i dane techniczne Campfire Audio Solaris SE w naszym katalogu