Post

EPOS B20 - nowy mikrofon strumieniowy

EPOS B20 jest mikrofonem strumieniowym z czterema wzorcami pracy. Wysokiej jakości mikrofon cyfrowy typu plug-and-play, który poprawi jakość dźwięku Twoich transmisji na żywo i podcastów. Głośność, wzmocnienie, wyciszenie i kontrola wzorca przechwytywania są wbudowane w mikrofon wraz z gniazdem słuchawkowym do monitorowania na żywo.

Dzięki czterem wzorcom przechwytywania do wyboru, krystalicznie czysty dźwięk mikrofonu strumieniowego B20 może być zoptymalizowany dla każdej sytuacji nagraniowej. Monitoruj swój miks w czasie rzeczywistym za pomocą gniazda słuchawkowego, a następnie szybko dostrój go za pomocą wbudowanych elementów sterujących.

Aparat B20 rejestruje dźwięk z częstotliwością 48 kHz - 48 000 pomiarów na sekundę, co oznacza, że może komfortowo odtworzyć pełny zakres częstotliwości słyszalnych dla człowieka w rozdzielczości 24-bitowej (16 milionów różnych wartości), a nie w bardziej powszechnym standardzie 16-bitowym (65 000 różnych wartości), zapewniając dynamiczny, bogaty, czysty dźwięk studyjnej jakości, który oddaje każdy niuans ludzkiego głosu.

EPOS B20 jest równie elegancki, co potężny. Jego aluminiowa obudowa wygląda nieskazitelnie elegancko, a subtelne detale, takie jak diodowy wskaźnik stanu, harmonizują z nią.

Wybierz jeden z czterech różnych wzorów przetworników - kardioidalny, stereofoniczny, dwukierunkowy i dookólny - aby uzyskać optymalną konfigurację nagrywania. Ten wszechstronny mikrofon spełnia wszystkie scenariusze nagrywania podczas tworzenia zawartości gier, od transmisji indywidualnych po transmisje partnerskie, a nawet strumieniowanie gier zespołowych.

Już w magazynie!

Wszystkie mikrofony USB

Wszystkie mikrofony studyjne