Post

Bowers & Wilkins PI7 i PI5 - słuchawki TWS klasy premium

Brytyjska firma Bowers & Wilkins zaprezentowała zaktualizowaną gamę słuchawek dousznych. Oczekuje się, że słuchawki douszne są teraz w formacie TWS i oferują jakość dźwięku o wysokiej rozdzielczości, którą docenią zarówno audiofile, jak i audiofile.

Bowers & Wilkins PI7

Każdy element flagowego modelu PI7 został zaprojektowany tak, aby zapewnić najwyższy poziom wydajności audio. Wydajność, która przekracza oczekiwania w technologii True Wireless. Jakość dźwięku PI7 nie ma sobie równych dzięki 24-bitowemu przetwarzaniu dźwięku o wysokiej rozdzielczości w każdej słuchawce oraz podwójnym hybrydowym przetwornikom, które działają w taki sam sposób, jak wysokiej klasy głośniki, tworząc bogate, wciągające wrażenia słuchowe. Każda słuchawka zawiera 9,2-milimetrowy przetwornik dynamiczny połączony z przetwornikiem armaturowym.

Odtwarzanie

Słuchawki PI7 są również wyposażone w funkcję adaptacyjnej redukcji szumów, która automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do otoczenia. Zapewnia to najlepsze wrażenia słuchowe - możesz odciąć się od świata i skupić na ulubionej muzyce. Sześć mikrofonów - po trzy w każdej słuchawce - zapewnia krystalicznie czysty dźwięk podczas każdego połączenia.

Nawet etui Smartcase zostało zaprojektowane tak, aby było intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Jak można się spodziewać, etui obsługuje bezprzewodowe ładowanie, a także oferuje unikalną funkcję bezprzewodowego przekazywania dźwięku za pośrednictwem Smartcase. Oznacza to, że możesz używać PI7 nawet w samolocie: po prostu podłącz obudowę do źródła dźwięku, takiego jak system rozrywki pokładowej, a będzie on retransmitował dźwięk bezpośrednio do słuchawek.

Bowers & Wilkins PI5

PI5 to najlepsze w swojej klasie słuchawki True Wireless, ze wszystkimi wysokiej jakości ulepszeniami audio, których oczekuje się od produktów Bowers & Wilkins - idealny dodatek do codziennego stylu życia.

Oprócz wyjątkowej jakości dźwięku i łączności, PI5 oferuje ponad 24 godziny pracy na baterii, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie przez cały dzień. Towarzyszy temu zaawansowana aktywna redukcja szumów, która ułatwia dostosowanie się do środowiska odsłuchu, niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy na ruchliwej ulicy, oraz etui do szybkiego ładowania, które zapewnia do dwóch godzin pracy na baterii przy zaledwie 15 minutach ładowania.

Oba modele są dostępne w kolorze czarnym i białym. Oczekiwane pod koniec miesiąca. Szczegółowe specyfikacje na stronach produktów.

Cała gama słuchawek Bowers & Wilkins