Post

Bowers & Wilkins. Dostępne są nowe modele. Nowa wersja aplikacji Bowers & Wilkins

Nowe modele Bowers & Wilkins zaprezentowane tej jesieni są już dostępne.

Bowers & Wilkins PX5 to nauszne słuchawki z aktywną redukcją szumów. Są one dostępne w sprzedaży niemal od momentu ich ogłoszenia, a nawet doczekały się wielu recenzji. Model ten zyskał miano jednego z flagowych wśród słuchawek o podobnej konstrukcji.

Zestawy Bowers&Wilkins PX7 są pełnowymiarowe, z największymi przetwornikami spośród wszystkich produktów B&W. Jego 43-milimetrowe przetworniki zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, a system aktywnej redukcji szumów ANC stawia go na równi z uznanymi liderami rynku - Sony WH-1000XM3 i BOSE QuietComfort 35 II.

Nowe słuchawki Bowers&Wilkins PI3 to kompaktowa konstrukcja douszna z dwoma przetwornikami, obsługą aptX, akumulatorem o dużej pojemności i funkcją szybkiego ładowania. Według producenta zastosowanie oddzielnych przetworników dla tonów niskich i wysokich zapewnia wyjątkową jakość dźwięku zarówno podczas słuchania muzyki, jak i prowadzenia rozmów. Hybrid Dynamic-Balanced Armature, o którym mowa w specyfikacji, to połączenie przetwornika dynamicznego i armaturowego i jest to rzeczywiście sprawdzona technologia w modelach kanałowych.

Aplikacja Bowers & Wilkins Headphones posiada również nowy interfejs oraz aplikację Soundscapes do tworzenia pejzaży dźwiękowych. Wśród nich jest osiem zapierających dech w piersiach środowisk akustycznych, w których można się rozkoszować, między innymi "plaża", "burza" i "wodospad".

Nowa wersja zawiera również opcję aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla słuchawek PI3, PI4, PX5 i PX7. Wersja oprogramowania sprzętowego (v1.1) eliminuje problemy z ewentualną zmianą trybu redukcji szumów po nawiązaniu połączenia, poprawia jakość dźwięku podczas rozmowy oraz przyspiesza ponowne podłączenie słuchawek po wyjściu z trybu uśpienia. Aby zapewnić optymalne działanie modeli PI3, PI4, PX5 i PX7, zalecamy zainstalowanie aplikacji firmware ze sklepu z aplikacjami dla systemu Android lub iOs i zaktualizowanie oprogramowania słuchawek.