Post

Bose QuietComfort 45 - aktualizacja przebojowych słuchawek z redukcją szumów

Firma Bose zaprezentowała zaktualizowaną wersję swoich najlepszych, pełnowymiarowych słuchawek z aktywną redukcją szumów. Poprzedni flagowiec, QuietComfort 35 II, choć wydany cztery lata temu, wciąż jest aktualny, więc zobaczmy, co nowego przyniesie aktualizacja.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 - bezprzewodowe słuchawki zapewniające idealną równowagę między ciszą, komfortem i dźwiękiem

Wszystko zaczyna się od technologii Acoustic Noise Canceling, będącej wynikiem ponad 50 lat badań. Maleńkie mikrofony ukryte wewnątrz słuchawek nieustannie mierzą, porównują i reagują na hałas otoczenia. Szum ten jest następnie tłumiony przez przeciwny sygnał, co powoduje mniejsze rozproszenie uwagi - i więcej muzyki. Użyj przycisku na lewym nauszniku, aby wybrać tryb Cichy, zapewniający całkowitą redukcję hałasu, lub tryb Świadomości, aby słyszeć niektóre dźwięki z otoczenia.

Więcej muzyki

Tryb Aware wprowadza mikrofony otoczenia, które zbierają dźwięki wokół Ciebie i odtwarzają je naturalnie przez Twoje słuchawki. To twoja muzyka i twoje otoczenie w tym samym czasie. Brzmi to - i sprawia wrażenie - jakbyś w ogóle nie miał na sobie słuchawek.

Twoja muzyka. Z precyzją

Opatentowana konstrukcja TriPort pozwala na wykonanie otworów wentylacyjnych w nausznikach, co zapewnia większą głębię i pełnię dźwięku - wszystko to bez zwiększania rozmiaru nauszników. Dzięki temu uzyskujesz lepszy dźwięk ze słuchawek, które są mniejsze, lżejsze i wygodniejsze. Ponadto aktywny korektor zoptymalizowany pod kątem głośności wzmacnia wysokie i niskie częstotliwości, aby zachować tę samą wierność bez względu na to, jak głośno lub cicho słuchasz. Bas pozostaje spójny, gdy zmniejszasz głośność, a muzyka jest czysta, gdy ją zwiększasz.

Komfort w szczegółach

Odporność na wstrząsy. Nylon wypełniony włóknem szklanym wzmacnia opaskę, chroniąc ją przed upadkami i utrzymując jej kształt.

Odlew metalowy. Każdy punkt obrotu ma odlewany metalowy zawias, dzięki czemu pozostają mocne i trwałe.

Luksusowo miękka skóra syntetyczna na poduszkach słuchawki i na pałąku zapewnia całodzienny komfort.

Wyraźniejsze połączenia

Dzięki dodaniu czwartego zewnętrznego mikrofonu, ulepszony odbiór głosu przez słuchawki QC45 przewyższa konkurencję. Te słuchawki izolują i koncentrują się na Twoim głosie, podczas gdy algorytm redukcji szumów odfiltrowuje dźwięki otoczenia, zapewniając wyraźniejsze rozmowy. Wszystko to dzieje się w czasie rzeczywistym, dając Ci pewność, że słyszysz swój głos wyraźnie, nawet w wietrznym i głośnym otoczeniu.

Słuchaj dłużej

Słuchawki QuietComfort 45 oferują dłuższy czas odtwarzania niż ich poprzednicy, z 24-godzinnym czasem słuchania bez ograniczeń. Wystarczająco dużo, aby muzyka była odtwarzana w ciszy, nawet podczas najdłuższego lotu. I ładują się przez USB-C. Szybkie 15-minutowe ładowanie pozwala na 2,5 godziny odtwarzania. Możesz też podłączyć dołączony do zestawu kabel audio, aby słuchać muzyki bezprzewodowo.

Dostępny w kolorze czarnym i białym. Dostawy spodziewane wkrótce.

Wszystkie słuchawki Bose

Wszystkie pełnowymiarowe słuchawki