Post

Beyerdynamic Fox

Beyerdynamic FOX to kompaktowy mikrofon pojemnościowy USB dla komputerów Mac i PC, kardioidalna kierunkowość, 24-bit/96 kHz, przycisk wyciszania, regulacja wzmocnienia, wyjście słuchawkowe, kabel USB, pop-filtr i statyw stołowy w zestawie.

Beyerdynamic FOX to profesjonalny studyjny mikrofon USB.

Tworzenie tego, co najlepsze.
Wszędzie tam, gdzie tworzona jest muzyka, do rejestrowania wysokiej jakości dźwięku używane są mikrofony. Od małych pracowni do najsłynniejszych na świecie. Z nowym mikrofonem FOX USB firmy Beyerdynamic uzyskasz wysokiej jakości dźwięk wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.

Dla osób o twórczym umyśle:
-Do domowego studia i nagrań mobilnych

- dla autorów piosenek, wokalistów, muzyków

- do tworzenia podcastów, gier i YouTube - dla kreatywności

Wszędzie.
Dzięki swojemu klasycznemu stylowi i eleganckim elementom konstrukcyjnym FOX nadaje się do każdego domowego studia lub miejsca poza domem. Żadna melodia nie zostanie utracona, ponieważ Twoje studio zawsze będzie z Tobą. Urządzenie FOX można łatwo podłączyć do komputera lub smartfona za pomocą adaptera Apple lub Android. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możesz nagrywać piosenki, prowadzić podcasty i wiele więcej.

Dla kreatywnych.
FOX to nowe narzędzie, które pomaga muzykom w osiągnięciu sukcesu. Twórz rewelacyjne dźwięki studyjne, wspaniałą akustykę dla Twojego głosu oraz nagrywaj wokale i instrumenty. Twórz swobodnie dzięki prostemu połączeniu USB typu plug-and-play. Dołączony adapter gwarantuje szybki i łatwy montaż na statywie mikrofonowym. Stwórz lepszy produkt z FOX i wyróżnij się z tłumu.

Monitorowanie.
Aby jednocześnie słuchać nagrań, można podłączyć słuchawki do wyjścia słuchawkowego na panelu przednim. Idealnie nadają się do tego słuchawki studyjne DT240PRO i DT1990PRO.

Przycisk MUTE.
Pozbądź się niechcianych hałasów podczas nagrywania, naciskając przycisk MUTE.

Zabezpieczenie przed przeciążeniem.
Dzięki funkcji przełączania wzmocnienia można doskonale nagrywać równie głośne instrumenty bez przesterowania.

Cechy słuchawek Beyerdynamic FOX:
-24-bitowa, studyjna jakość 96 kHz, jak w profesjonalnych studiach nagrań -precyzyjna
konwersja sygnału przez dużą pojemnościową
kapsułę membranową -wyjście słuchawkowe z funkcją monitorowania i zerowym
opóźnieniem -przycisk wyciszania
mikrofonu
-przełącznik
wzmocnienia umożliwiający głośne nagrywanie