Post

Beyerdynamic Blue Byrd (druga generacja)

Beyerdynamic wypuścił zaktualizowaną wersję swoich popularnych bezprzewodowych słuchawek Beyerdynamic Blue Byrd. Wbrew trendom, słuchawki nie otrzymały designu TWS, jednak deklarowana jest doskonała jakość dźwięku i ulepszone mikrofony rozmów.

Blue BYRD (2. generacja) zapewnia płynne przejście między muzyką, rozmowami telefonicznymi, pracą i sportem. Mikrofon Sidetone i technologia Qualcomm cVc zapewniają doskonałą jakość mowy.

Blue Byrd (2. generacja) zapewnia 14 godzin pracy na baterii, obsługuje szybkie ładowanie i pozwala korzystać z niego podczas ładowania.

Obsługuje podwójne urządzenie Multipoint, łączność Google Fast Pair. Blue Byrd jest certyfikowany przez Amazon, więc do podstawowego asystenta głosowego dodano Alexę.

Obudowa słuchawek jest wodoodporna w stopniu IPX4, więc nie musisz się martwić o ich działanie podczas uprawiania sportu.

Za pomocą autorskiej aplikacji MIY można wykonać krótki test słuchu, aby dostosować profil dźwiękowy słuchawek w celu uzyskania jak najlepszej jakości dźwięku.

Wszystkie słuchawki Beyerdynamic