Post

Bang & Olufsen Beosound Explore - przenośny. Wytrzymały. Gotowy do podróży.

Bang & Olufsen, producent wysokiej klasy słuchawek i głośników, zaprezentował nowy model głośnika. Teraz, oprócz doskonałego wzornictwa i świetnego dźwięku, obiecuje ochronę przed wilgocią i kurzem.

Wszechstronne brzmienie dla żądnych przygód.

Niezależnie od tego, dokąd zaprowadzą Cię przygody, możesz zabrać ze sobą wielokrotnie nagradzany dźwięk Beosound Explore. A dzięki utwardzonej, odpornej na zarysowania i całkowicie pyłoszczelnej oraz wodoodpornej obudowie, nigdy nie zostanie uszkodzony przez czynniki zewnętrzne.

Wystarczająco wytrzymały na każdą podróż

Beosound Explore to ultrawytrzymały głośnik bezprzewodowy zaprojektowany tak, aby dotarł wszędzie tam, gdzie Ty. Wytrzymała gumowana podstawa i aluminiowa obudowa oznacza, że można go bezpiecznie postawić na każdej powierzchni, od błotnistych pól namiotowych po piaszczyste plaże, a starannie zaprojektowana konstrukcja wewnętrzna chroni przed upadkami. Od korpusu z anodyzowanego aluminium zaprojektowanego przez duńską firmę Factory 5, po wodoodporny pasek i karabinek, każdy element projektu łączy wysoką wydajność z trwałością.

Gotowy do podróży z Tobą

Przyjemny w dotyku Beosound Explore został starannie zaprojektowany, aby zawsze mieć go przy sobie i łatwo mieścił się w dłoni. Przypnij go do paska, przypnij do plecaka lub po prostu weź go i idź.

Doskonały dźwięk, nawet na zewnątrz

Beosound Explore, dostarczając niesamowicie mocnych basów jak na głośnik tej wielkości, przenosi muzykę w miejsca, które wykraczają poza Twoje oczekiwania. Przetwarzanie panelu wysokiej wierności zapewnia dźwięk True360 z dwóch 1,8 pełnozakresowych głośników o dużym potencjale akustycznym. Beosound Explore zapewnia potężny dźwięk, niezależnie od tego, czy jest ustawiony na środku kempingu, zawieszony na namiocie, czy na skale w połowie drogi na szczyt góry.

Dostępny w trzech kolorach, Bluetooth 5.2, USB-C, do 27 godzin pracy na baterii. Już wkrótce.

Aktualna oferta głośników Bang & Olufsen. Wszystkie głośniki przenośne