Post

Bang & Olufsen Beoplay EX - nowe słuchawki TWS duńskiej marki

Bang & Olufsen zaprezentował nowy model swoich słuchawek TWS. Nowy model otrzymał "chudy" design i ma całkiem przyzwoite cechy jak na słuchawki tej klasy.

Po raz pierwszy taka konstrukcja pojawia się w słuchawkach Bang & Olufsen, a inżynierowie firmy podkreślają, że takie rozwiązanie będzie bardziej uniwersalne dla szerokiego grona użytkowników i scenariuszy użytkowania. Słuchawki nadają się zarówno do codziennego użytku, jak i do uprawiania sportu, dzięki ochronie IP57 przed strumieniem wody.

Nowy kształt obudowy pozwolił na uzyskanie większej dynamiki. Beoplay EX wyposażony jest w 9,2 mm przetworniki i oferuje mocny bas oraz wysoką szczegółowość dźwięku.

Sześć mikrofonów pozwala na analizę zewnętrznych hałasów i ich obserwację, poprawiła się również jakość dźwięku podczas rozmów.

Słuchawki wyposażone są w adaptacyjne aktywne tłumienie hałasu i dostosowują swoją intensywność w zależności od warunków otoczenia. Obsługiwany jest tryb "pass-through".

Autonomia do 6 lat z wyłączoną ANC i do 8 lat bez modulacji. Etui może być ładowane jeszcze przez nawet 20 lat dzięki interfejsowi ładowania Type-C i jest wspierane przez ładowanie bez baterii.

Bluetooth 5.2 z kodekami audio AAC i AptX Adaptive jest dostępny dla łączności bez kropli.