Post

Bang & Olufsen Beolit 20 - kolejna generacja popularnych głośników

Na drugi dzień Bang & Olufsen zaprezentował czwartą generację swojego przenośnego głośnika w formie kosza piknikowego - Beolit 20. Poprzedni model, Bang & Olufsen Beolit 17 jest nadal aktualny i może dać nogę konkurencji, ale zaktualizowany model ma jeszcze kilka ulepszeń.

Beolit 20 zachowuje ikoniczną sylwetkę serii Beolit, ale oryginalny projekt został ponownie wyobrażony przy użyciu "skośnych linii i spiralnych kątów", aby nadać charakterystyczny, dynamiczny wygląd.

Kształt górnego panelu został przeprojektowany, aby pomieścić smartfon lub inne urządzenia z funkcją ładowania bezprzewodowego - tak, głośnik może teraz ładować urządzenia kompatybilne z Qi.

Żywotność baterii jest podobno o 30% większa niż w poprzedniej generacji i wynosi do 37 godzin "słuchania w tle" lub 8 godzin przy normalnym poziomie głośności.

Za dźwięk odpowiada 5,5-calowy szerokopasmowy przetwornik basowy połączony z trzema 1,5-calowymi pełnozakresowymi i 2 x 4-calowymi pasywnymi przetwornikami basowymi.

Ponadto twierdzi się, że możliwe jest połączenie dwóch głośników Beolit 20 w trybie stereo lub połączenie go z Beolit 17 w trybie mono, ale z zauważalnym wzrostem głośności i bogactwa.

Zobacz aktualną ofertę głośników Bang & Olufsen w naszym katalogu.