Post

Audio-Technica ATH-SQ1TW: budżetowe słuchawki TWS

Oferta słuchawek TWS firmy Audio-Technica jest dość skromna. Nowy model na światowym rynku, ATH-SQ1TW był dostępny w Azji w zeszłym roku i dopiero teraz dotarł do Europy.

Słuchawki mają oryginalną, kompaktową konstrukcję; dynamiczny przetwornik 5,8 mm; Bluetooth 5.0 i "tryb przezroczystości", który pozwala słyszeć, co dzieje się wokół ciebie (bez aktywnej redukcji szumów).

Lekka, niemal kwadratowa obudowa pozwala na wygodne korzystanie ze słuchawek przez długi czas. Panele dotykowe na obudowie umożliwiają łatwe sterowanie utworami i połączeniami, a także interakcję z asystentami głosowymi.

Niskie opóźnienie dźwięku zapewnia maksymalny komfort podczas oglądania filmów.

Żywotność baterii słuchawek do 6,5 godziny + 19 godzin z etui. Obsługiwane jest szybkie ładowanie. Obudowa jest zabezpieczona przed wnikaniem wilgoci zgodnie ze standardem IPX4.

Dostępny na rynku japońskim w aż sześciu kolorach! Na szczególną uwagę zasługują kompletne akcesoria, w przeciwieństwie do większości marek, które do wszystkich kolorów modelu dołączają standardowe przewody, w przypadku ATH-SQ1TW otrzymujemy kabel do ładowania oraz wymienne końcówki w tonacji słuchawek.

Czas dostawy jest w trakcie ustalania.

Wszystkie słuchawki Audio-Technica

Wszystkie słuchawki TWS