Post

Audio-Technica ATH-M50xBT2 - teraz z obsługą LDAC.

Audio-Technica ATH-M50xBT2 to druga generacja docenianych przez krytyków bezprzewodowych słuchawek nausznych z serii M. Słuchawki te wyposażone są w 45-milimetrowe przetworniki z dużą membraną i łączność bezprzewodową, dzięki czemu słuchacze będą mogli cieszyć się tą samą sygnaturą dźwiękową, co legendarne słuchawki studyjne ATH-M50x. Ta aktualizacja wprowadza kilka godnych uwagi ulepszeń, takich jak ulepszony odbiór głosu dla bardziej spójnej jakości połączeń, unowocześnione połączenie USB-C i tryb parowania wielopunktowego.

Niezależnie więc od tego, czy szukasz wysokiej jakości dźwięku dojeżdżając do pracy, organizując rozmowę konferencyjną, czy po prostu relaksując się i ciesząc się muzyką, ATH-M50xBT2 pozwalają na bezprzewodowe połączenie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Oparty na znanej sygnaturze dźwiękowej słuchawek ATH-M50x, ATH-M50xBT2 wykorzystuje technologię bezprzewodową Bluetooth, aby zaoferować studyjną jakość dźwięku w środowisku bezprzewodowym. Przetworniki o dużej aperturze zapewniają głęboki i precyzyjny bas dla wciągającego słuchania, podczas gdy zaawansowany przetwornik audio DAC AK4331 i dedykowany wewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy zapewniają najwyższej jakości czysty dźwięk.

ATH-M50xBT2 wyposażono w podwójne mikrofony i technologię formowania wiązki, która zapewnia lepsze przechwytywanie dźwięku, gwarantując krystalicznie czystą jakość dźwięku podczas rozmów. Użytkownicy mogą również łatwo wyciszyć się za pomocą jednego przycisku lub uzyskać dostęp do wbudowanego asystenta głosowego Amazon Alexa, a także Google Assistant i Siri.

Te słuchawki mają żywotność baterii do 50 godzin na ciągłym pełnym ładowaniu i do 3 godzin użytkowania na 10-minutowym szybkim ładowaniu przez połączenie USB-C, co czyni je jednymi z najbardziej autonomicznych słuchawek bezprzewodowych dostępnych na rynku.

Funkcja parowania wielopunktowego pozwala użytkownikom pozostać połączonym z dwoma urządzeniami Bluetooth w tym samym czasie, co ułatwia przełączanie się między zadaniami. Możesz również spersonalizować i dostosować ATH-M50xBT2 do swoich preferencji za pomocą aplikacji AT Connect. Dostosuj dodatkowe elementy sterujące, takie jak aktywacja niskiej latencji, dostosuj i zapisz tryb EQ słuchawek, zmień balans głośności L/R, wybierz preferowanego asystenta głosowego i wiele więcej.

Już dostępne!

Wszystkie słuchawki Audio-Technica

Wszystkie słuchawki z obsługą LDAC