Post

Audeze Penrose - legendarna jakość dźwięku dla Xbox, PlayStation i PC

Audeze rozszerza swoją ofertę słuchawek gamingowych. Pierwszy gamingowy zestaw słuchawkowy marki, Mobious, był słusznie chwalony za jakość dźwięku, podczas gdy nowy zestaw kładzie nacisk na wydajność w grach.

Audeze Penrose to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z przetwornikami magneto-planarnymi! Dostępny w dwóch wersjach - Audeze Penrose, w kolorze czarnym i niebieskim, jest pozycjonowany "z myślą o PlayStation 4, PlayStation 5, PC i Mac"; Penrose X, w kolorze czarnym i zielonym, "z myślą o Xbox One, Xbox Series X|S i PC". Pod względem funkcjonalnym modele są identyczne.

Technika jazdy

Opatentowana przez Audeze technologia planarnych przetworników magnetycznych wyznacza standardy czystości i szczegółowości dźwięku. Matryca magnetyczna Fluxor zapewnia dwukrotnie większą moc niż inne neodymowe przetworniki słuchawkowe, a falowody Fazor i cewki Uniforce redukują zniekształcenia niemal do zera.

Podwójna łączność bezprzewodowa

Penrose i Penrose X charakteryzują się wysoką wydajnością podwójnej łączności bezprzewodowej. Gracze mogą połączyć się z konsolą lub komputerem PC za pośrednictwem bezstratnej sieci bezprzewodowej 2,4 GHz o niskim opóźnieniu, korzystając z dołączonego klucza USB. Wbudowany moduł Bluetooth 5.0 może być jednocześnie połączony z siecią bezprzewodową 2,4 GHz, dzięki czemu gracze mogą rozmawiać ze swoich urządzeń mobilnych bez przerywania rozgrywki.

Mikrofon o jakości nadawczej

Elastyczny i odłączany mikrofon na wysięgniku o jakości nadawczej został specjalnie zaprojektowany do prowadzenia rozmów i przesyłania strumieniowego. Dzięki maksymalnemu poziomowi ciśnienia akustycznego wynoszącemu ponad 140dB oraz wbudowanym filtrom przeciwhałasowym, które redukują hałas z otoczenia nawet o 20dB, gracze mogą komunikować się w większym komforcie.

Audeze HQ | Aplikacje na komputery stacjonarne i mobilne

Aplikacje Audeze HQ dla systemów Windows, Android (dostępne już teraz) i Mac (wkrótce) udostępniają wiele zaawansowanych funkcji dla Penrose i Penrose X. Dzięki 10-pasmowemu graficznemu interfejsowi EQ, przełączaniu tonów bocznych i miksowaniu głosu w czasie rzeczywistym dla Xbox Series X, Audeze HQ daje graczom bezprecedensową kontrolę nad ich dźwiękiem.

Dostępne już teraz!

Wszystkie słuchawki Audeze