Post

Astell&Kern ACRO BE100 - nowy głośnik od marki Hi-Fi

Astell&Kern nieczęsto produkuje głośniki. W portfolio marki znajdują się głównie odtwarzacze, wzmacniacze i słuchawki, które powstają we współpracy z innymi markami.

Astell&Kern ACRO BE100 to głośnik Bluetooth, który oferuje jakość dźwięku Hi-Fi i bezprzewodową swobodę.

Zainstalowany wzmacniacz klasy D z niezależną kontrolą poszczególnych częstotliwości zapewnia wyższy poziom dźwięku w porównaniu z większością innych głośników bezprzewodowych. 32-bitowy przetwornik C/A oraz wykonane na zamówienie głośniki niskotonowe i wysokotonowe zadowolą nawet najbardziej wymagających audiofilów. Obsługa kodeków audio aptX-HD i LDAC oraz 55 watów mocy audio zapewniają wysoką jakość i mocny dźwięk.

Specjalny kształt obudowy ma na celu oryginalne uzupełnienie każdego projektu. Niezależnie od tego, jaki kolor wybierzesz, bądź pewien, że gra światła i cienia na fazowanych krawędziach pozostanie na dłuższą metę wyróżniającym się elementem wystroju.

4" przetwornik zapewniający basy jest wykonany z wytrzymałej, lekkiej tkaniny kevlarowej, która zapewnia precyzyjną i solidną wydajność basów. Dwa głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką odtwarzają krystalicznie czyste wysokie częstotliwości.

Obsługiwane są połączenia Bluetooth i AUX. Producent podkreśla, że Astell&Kern ACRO BE100 to pierwszy zestaw głośnikowy, który obsługuje kodeki audio aptX-HD i LDAC.

Dostawy spodziewane są w najbliższym czasie.

Wszystkie słuchawki Astell&Kern

Wszyscy gracze Astell&Kern